Vaar mee met de Veerman van Kampen!

Wijkvereniging Binnenstad nodigt alle leden van harte uit voor een rondvaart met de Veerman van Kampen. Op Zaterdag 24 juni schepen we in om 13.30 uur. Om 14.00 uur vertekken we en rond 16.30 uur zijn we weer terug.

 

Onder het genot van koffie, thee en een klein hapje kunt u genieten van de omgeving en op een ontspannen manier bijpraten met andere leden en het bestuur van de Wijkvereniging. De eerste koffie of thee is voor rekening van ons. Daarnaast ontvangt u per persoon 2 consumptiemunten.

 

Als lid kunt u 1 introducé meenemen. Maximaal kunnen er 100 personen mee. Boek dus op tijd!

 

Aanmelden kan via het online formulier: tinyurl.com/44tsrx83

 

Datum: 24-6-2023
Inschepen: 13:30 
Afvaart: 14:00 uur.
Als lid mag je 1 introducé meenemen. 
Maximaal 100 personen kunnen ermee.
Je kan alleen mee als je je aangemeld hebt inclusief gegevens van de introducé.
De eerste koffie/thee is voor rekening van de WV en per persoon ontvang je 2 consumptiemunten.